Каталог На головну сторінку Додати сторінку у вибране Контакти
Каталог
 

Типи радіаторів

Підприємство ТОВ «Прес» понад 10 років займається виробництвом компактних високоефективних радіаторів із сучасним дизайном, які відповідають найвищим вимогам, пропонованим до опалювальних приладів. По міцності й за технологічними показниками наші радіатори перевершують багато закордонних моделей, маючи при цьому більш низьку вартість. Покупець має можливість вибрати необхідну модель із наших асортиментів й, у випадку потреби, у будь-який момент придбати до неї додаткові компоненти, наприклад, установити додаткові секції. Наші фахівці завжди готові дати необхідні консультації щодо вибору тих або інших моделей й їхнього монтажу виходячи з вимог замовника. На всю продукцію є необхідні сертифікати якості. Надається гарантійне обслуговування.

Ми робимо радіатори наступних типів:

«Плоскі 1» (РБП 1) відносяться до класу біметалевих радіаторів
"Плоскі 1" (вузькі) (РБП 1Д) - біметалеві радіатори - відрізняються від "Плоскі 1" зменшеними габаритними розмірами і металоемністю при збереженні тієї ж тепловіддачі.
  «Плоскі 2» (РБП 1-О) відносяться до класу біметалевих радіаторів
"Плоскі 2" (вузькі) (РБП 1Д-О) - біметалеві радіатори - відрізняються від "Плоскі 2" зменшеними габаритними розмірами і металоемністю при збереженні тієї ж тепловіддачі.
  «Ребристі» (РБ) відносяться до класу біметалевих радіаторів

Всі радіатори, що випускаються підприємством ТОВ «ПРЕСС»:

  • Не поступаються кращим закордонним зразкам, а по показникам на міцність та теплотехнічним показникам перевершують багато закордонних моделей.
  • Придатні для установки в будинках будь-якого призначення: житлових, суспільних, виробничих (включаючи висотні будинки до 35 поверхів).
  • Витримують робочий тиск до 18 атм., а також динамічні стрибки тиску до 25 атм.
  • Не вимагають спеціальної підготовки води.
  • Мають малий гідравлічний опір.

Строк експлуатації - не менш 40 років. Гарантія 5 років.

Опис конструкції

Оригінальність конструкції біметалевого радіатора в тім, що він складається з міцного й стійкого до електрохімічної корозії сталевого трубопровідного каркаса, який має зовнішні ребра із високоякісного алюмінієвого сплаву, запресовані методом лиття під високим тиском.

При цьому утворюється монолітне з'єднання, що виключає можливість контакту алюмінію з водою, а значить і корозії. Гарантована стійкість конструкції при різких наднормативних перегонах тиску в системі протягом усього терміну служби, чого не витримує жоден алюмінієвий або чавунний радіатор.

Радіатори адаптовані до будь-яких систем опалення житлових і виробничих приміщень із робочим тиском у системі до 18 атм. Ці радіатори не вимагають спеціальної підготовки води (очищення, зниження кислотності, лужності), на відміну від західних аналогів (алюмінієві радіатори).


 

Застосування

Наші радіатори використовують в офісних, виробничих і допоміжних приміщеннях багато комерційних, виробничих, суспільних і культурних організацій практично із всіх регіонів України. Високим попитом користуються радіатори й у населення - їхня надійність, висока функціональність, сучасний дизайн і, поряд із цим, невисока вартість, роблять їхніми безперечними фаворитами на українському ринку опалювальних систем.

Витончений зовнішній вигляд дозволяє органічно вписати всі види наших радіаторів в офісний інтер'єр, в обстановку квартири, установи, робітника приміщення, частки вдома або дачі. Органічне сполучення дизайну наших радіаторів із сучасними оздоблювальними матеріалами дозволять Вам створити атмосферу сучасного приміщення, у якому завжди тепло, красиво й затишно!


м.Київ, вул. Гарматна, 1
(прохідна заводу)
(044) 206-22-32, (067) 249-22-66